Referencje od Kyriad Karkonosze

Otrzymaliśmy kolejne referencje potwierdzające jakość naszych usług związanych z techniką basenową. Dla Hotelu Kyriad Karkonosze wykonaliśmy kompleksową modernizację technologii basenowej, dla 4 obiegów technologicznych, wraz z dostawą nowoczesnych stacji kontrolno – pomiarowych, pomp dozujących chemię basenową i kompletu sond pomiarowych, wężyków dozujących, dostawą i montażem lamp UV, dostawy i wymiany złoża filtracyjnego we wszystkich filtrach basenowych, wymiany folii w zbiornikach przelewowych, naprawa i wymiany pomp obiegowych i pomp atrakcji wodnych, dostawa i wymiana wymienników ciepła, dostawy i montażu kompletnych rozdzielni elektrycznych wraz z okablowaniem urządzeń oraz inteligentnego sterowania praca technologii, atrakcji wodnych i oświetlenia niecek.

Całość prac zakończona została pełnym rozruchem technologii wraz z ustabilizowaniem parametrów wody i pracy urządzeń, końcową kalibracją układów pomiarowych i automatyki oraz pełnym szkoleniem obsługi obiektu.
Dodatkowo wykonano przegląd saun, łaźni parowej wraz z wymianą generatora pary i sterownika, grzałek w piecach oraz dostarczono i podłączono nową balię do schładzania po saunie.

Zlecone prace remontowe i montażowe przebiegały sprawnie i w ustalony sposób oraz zakończyły się w uzgodnionym terminie, pomimo krótkiego terminu realizacji, niesprzyjających warunków atmosferycznych, co ostatecznie pozwoliło nam udostępnić obiekt gościom hotelowym, w zakładanym wcześniej terminie.