Baseny drewniane Abatec

Firma Aspekt Inwestycje jest oficjalnym dystrybutorem basenów drewnianych Abatec (www.abatec.pl). Produkty te charakteryzuje podstawowa i bardzo prosta konfiguracja, ale jednocześnie dbałość o detale.

Baseny drewniane Abatec nie wymagają głębokich wykopów czy specjalistycznych prac ziemnych. Zazwyczaj ustawiane są na odpowiednio przygotowanym podłożu, choć można je również zagłębić w gruncie. Funkcjonują przede wszystkim jako zewnętrzne baseny ogrodowe, ale można je również instalować pod zadaszeniem. Budowa i przygotowanie basenu do użytkowania trwa zwykle kilka dni.

Do wyboru jest kilka modeli basenów w różnych kształtach (ośmiokątne, ośmiokątne podłużne oraz prostokątne) oraz o różnych wielkościach (od 4,5m o objętości ok.10 m3 aż do 6x10m o objętości 68m3), więc można dopasować basen i do możliwości i do oczekiwań.

Przykładowe baseny Abatec

W przypadku potrzeby dodatkowych informacji w zakresie oferty oraz budowy basenów drewnianych marki Abatec zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Służymy pełnym kompleksowym wsparciem w doborze rozwiązań oraz profesjonalną realizacją i serwisem basenów