Wanny SPA

wanny_spaJako, że sensem i podstawowym celem naszej działalności jest Państwa zadowolenie i satysfakcja, staramy się dopasowywać oferowane rozwiązanie lub produkt do Państwa oczekiwań i możliwości.
Dlatego też w większości, są to rozwiązania projektowane i „szyte” pod konkretnego Klienta.
Posiadamy w swojej ofercie bardzo wiele różnorodnych produktów, o różnym stopniu zaawansowania technicznego, począwszy od zestawów najprostszych, do samodzielnego montażu, poprzez rozwiązania z tzw. „średniej półki”, aż po produkty nawet najbardziej wyrafinowane i skomplikowane technicznie, spełniające niemal każde Państwa życzenie.

Doświadczona ( od roku 2001 w branży basenowej) i stała kadra pracowników (9-15 osób), stale podnosząca kwalifikacje poprzez szkolenia branżowe, gwarantuje profesjonalne wykonawstwo, serwis i obsługę posprzedażną.
Posiadamy autoryzację wiodących firma z branży techniki basenowej: ASTRALPOOL, DINOTEC, MERANUS.

Dodatkowo współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami z branży budowlanej-niecki żelbetowe, uszczelnienia niecek i wykładanie ich ceramiką, specjalistycznymi firmami z branży wentylacji i ogrzewania, firmami zajmującymi się architekturą krajobrazu i profesjonalnym wykonaniem tzw. „małej architektury” i brukarstwem-co pozwala nam zaoferować szeroki zakres wykonywanych robót.

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszej pomocy i doświadczeń przy realizacji Państwa projektów, prosimy o kontakt.